NAŠI UČENICI VELIČANSTVENI NA ŽUPANIJSKOM KROSU

Nakon velikog uspjeha u atletici, naši učenici briljirali su i na Županijskom krosu.

Kros je održan 2.5.2017. na ribnjaku Skresovi u Garešnici.

U konkurenciji trinaest osnovnih škola naše učenice i učenici su ostvarili odlične rezultate.

Djevojčice 7. i 8. razreda osvojile su ekipno 1. mjesto i plasman na Državnu završnicu u Poreču, 8. i 9.5.2017.

U Poreč idu Martina Pokos, Nika Vlahović i Arijana Tomljenović.

Učenice 5. i 6. razreda osvojile su ekipno 2. mjesto (Bjanka Jug, Nika Trkulja, Maria Boffo i Veronika Vrbovčan), učenici 5. i 6. razreda ekipno 3. mjesto (Tin Lacković, Karlo Adamec, Luka Gašparov i Mihovil Kozić), a učenici 7. i 8. razreda 7. mjesto (Josip Pintarić, Ante Prskalo, Marko Čižmešija i Alen Kirin).

Pojedinačno su najbolji bili:

Martina Pokos 1. mjesto,

Tin Lacković 2. mjesto,

Karlo Adamec 3. mjesto,

Bjanka Jug 4. mjesto,

Nika Trkulja 5. mjesto,

Nika Vlahović 5. mjesto i

Arijana Tomljenović 6. mjesto.

Učenicima je čestitao ravnatelj škole, Nikola Margetić, te ih počastio i zaželio puno uspjeha na Državnom natjecanju.

Učenike su vodili učitelji tjelesne i zdravstvene kulture, Romana Skender i Goran Juren.

učitelj tjelesne i zdravstvene kulture: Goran Juren, prof

objavio: Sanja Pavin   datum: 2. 5. 2017.

NAŠI UČENICI VELIČANSTVENI NA ŽUPANIJSKOM KROSU

Kros je održan 2.5.2017. na ribnjaku Skresovi u Garešnici.

U Poreč idu Martina Pokos, Nika Vlahović i Arijana Tomljenović.

Pojedinačno su najbolji bili:

Martina Pokos 1. mjesto,

Tin Lacković 2. mjesto,

Karlo Adamec 3. mjesto,

Bjanka Jug 4. mjesto,

Nika Trkulja 5. mjesto,

Nika Vlahović 5. mjesto i

Arijana Tomljenović 6. mjesto.

učitelj tjelesne i zdravstvene kulture: Goran Juren, prof

objavio: Sanja Pavin   datum: 2. 5. 2017.