ČITANJEM DO ZVIJEZDA

Županijska razina natjecanja u znanju i kreativnosti na temelju pročitanih romana pod nazivom „Čitanjem do zvijezda“ održana je od 9 do 15h u OŠ u Đulovcu u petak, 24. veljače 2017.

U rješavanju ispita znanja sudjelovali su učenici iz 7 škola: I. OŠ Bjelovar,  IV. OŠ Bjelovar, Osnovna škola Čazma, Osnovna škola Ivanska, Osnovna škola u Đulovcu, Osnovna škola Berek i Osnovna škola Trnovitica.

Našu školu na županijskom natjecanju u znanju, nakon održanog školskog natjecanja 12.12.2016., predstavljale su učenice Lucija Malčić (7b), Sara Gazda (8c) i Vanja Hajduković (8c). Naomi Hrženjak (8c) nam je bila rezerva, svesrdna podrška i pratnja.

Povjerenstvo za ispravljanje testova činili su: Tea Vodogažec, dipl. uč. (predsjednik povjerenstva), Miroslava Veltruski, dipl. uč. i Tanja Debeljak, dipl. uč.

Na navedenom natjecanju, kao kreativno rješenje, predstavljena su 4 plakata iz 4 škole: IV. OŠ Bjelovar, Osnovne škole Ivanska, Osnovne škole Berek i Osnovne škole Veliko Trojstvo. Našu školu na županijskom natjecanju u kreativnosti plakata, nakon održanog školskog natjecanja 21.02.2017., predstavljala je Sara Gazda (8c) svojim likovnim rješenjem plakata na temu Ljepota različitosti.

Povjerenstvo za procjenu plakata činili su: Suzana Pušić, prof. (predsjednik povjerenstva), Sabrina Blažević - Holubek, dipl. uč. i Sani Filipin Jedvaj, dipl. uč.

Organizacija natjecanja je bila odlična, protekla je u mirnom, ugodnom i zabavnom okruženju. Poslije natjecanja učenicima su dodijeljene nagrade i potvrde o sudjelovanju, a voditeljima ekipa zahvalnice. U vrijeme ispravaka testova imali smo mali kulturni program za koji su se pobrinuli učenici OŠ u Đulovcu i njihova ravnateljica Zlatica Kovačić, koja nas je pratila i bodrila tijekom cijelog programa.

Naše učenice su i iz znanja i iz plakata osvojile drugo mjesto i time su se plasirale na državno natjecanje koje će se održati u Čakovcu. Učenice su izvrsno predstavljale našu IV. OŠ Bjelovar, i usmenom i pismenom riječju i slikom.

Školska knjižničarka

Dejana Bedeković

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 27. 2. 2017.

ČITANJEM DO ZVIJEZDA

Školska knjižničarka

Dejana Bedeković

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 27. 2. 2017.