Izvrstan uspjeh naših učenika na županijskom Natjecanju iz engleskoga jezika

Na županijskom Natjecanju iz engleskoga jezika održanom  21. veljače 2017. godine u Osnovnoj školi Čazma sudjelovalo je ukupno 28 učenika. Četiri učenika naše škole postigli su odlične rezultate na čemu im od srca čestitamo.

Jan Murić, učenik 8.a razreda, mentorice Daniele Nejašmić, s riješenih 81 % testa zauzeo je visoko 3. mjesto na Natjecanju iz engleskoga jezika te time pokazao da se kontinuirani trud i rad uvijek isplati. Zahvaljujući visokom postotku riješenosti, Županijsko povjerenstvo prijavilo ga je na državnu razinu Natjecanja iz engleskoga jezika.

Odlične rezultate postiglo je i troje vrijednih i talentiranih učenika 8. c razreda mentorice Karoline Šteković-Junković. U oštroj konkurenciji Domagoj Maretić imao je visokih 71 % riješenosti testa, Ema Faletar 62 %, a Silvija Rolić 59 %.

Natjecanje je proteklo u vrlo pozitivnoj, poticajnoj i opuštenoj atmosferi među natjecateljima i njihovim mentoricama pa ovako dobri rezultati i nisu mogli izostati.

Zahvaljujemo i domaćinima Natjecanja, Osnovnoj školi Čazma, koji su nas lijepo ugostili i učinili naš boravak u njihovoj školi vrlo ugodnim.

Još jednom čestitamo našim „Englezima“ na trudu i postignutom uspjehu, a mentoricama želimo još puno ovako divnih i motiviranih učenika i učenica željnih znanja s kojima učiteljski posao izgleda kao „piece of cake“.

učiteljica Daniela Nejašmić

objavio: Sanja Pavin   datum: 22. 2. 2017.

Izvrstan uspjeh naših učenika na županijskom Natjecanju iz engleskoga jezika

učiteljica Daniela Nejašmić

objavio: Sanja Pavin   datum: 22. 2. 2017.