MEĐUOPĆINSKA SMOTRA - LIDRANO 2017.

Učenici i učitelji  naše škole ostvarili su veliki uspjeh na LiDraNu. Za županijsku razinu natjecanja predložena su četiri  rada iz literarnog izraza,mentorice Slobodanke Martan te dvije točke iz scenskog izraza, mentorice  Željke Kalabek.

Čestitamo svim vrijednim učenicima i njihovim  mentoricama te im želimo mnogo uspjeha na žpanijskom natjecanju,

B R A V O !!

Međuopćinska smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2017. održana je u Osnovnoj školi Rovišće, 27.siječnja. Našu školu predstavljali su sljedeći učenici:

LITERARNI IZRAZ

Lucija Malčić, Lara Štajdhar,Anamarija Jukić i Lidija Đurđević, 7. razred, mentorica Slobodanka Martan.

Literarni radovi ovih učenica predloženi su za žpanijsku razinu natjecanja.

Literarni radovi: Mateo Šelj i Jan Rastović,4. razred, mentorica Gordana Škegro.

SCENSKI IZRAZ

monolog: Ephraim Kishon, Radosti obiteljskog prijevoza.

izvodi: Karla Kasalo, 8.a razred, mentorica Željka Kalabek - županijska razina natjecanja.

Karla Kasalo,8.a

monolog: Zlata Kolarić Kišur, To se pamti zauvijek.

izvodi: Stjepan Rajh, 5.a razred, mentorica Sanja Pavin

Stjepan Rajh, 5.a

recital: Josip Pupačić, Tri moja brata

izvode: Ena Zlomislić,6.a, Mia Rakoci, 6.c, Nika Vlahović, 7.a, Davina Krajinović, 8.b, mentorica Željka Kalabek.

Učenice će predstavljati našu školu na županijskoj smotri.

recital: Harry Chapin, Cvijeće je crveno

izvode: Iskra Henc, Vid Đođo, Ema Zlomislić, 6.a, Sara Gregorić, 6.b, Mia Rakoci 6.c,Nika Vlahović, 7.a, Roko Lovrić, 6.a, Davina Krajinović, 8.b, mentorica Željka Kalabek.

Fotografije: Jozo Lovrić

objavio: Sanja Pavin   datum: 31. 1. 2017.

MEĐUOPĆINSKA SMOTRA - LIDRANO 2017.

B R A V O !!

LITERARNI IZRAZ

Literarni radovi ovih učenica predloženi su za žpanijsku razinu natjecanja.

SCENSKI IZRAZ

monolog: Ephraim Kishon, Radosti obiteljskog prijevoza.

Karla Kasalo,8.a

monolog: Zlata Kolarić Kišur, To se pamti zauvijek.

izvodi: Stjepan Rajh, 5.a razred, mentorica Sanja Pavin

Stjepan Rajh, 5.a

recital: Josip Pupačić, Tri moja brata

Učenice će predstavljati našu školu na županijskoj smotri.

recital: Harry Chapin, Cvijeće je crveno

Fotografije: Jozo Lovrić

objavio: Sanja Pavin   datum: 31. 1. 2017.