REZULTATI NATJEČAJA " PIŠEMO S BJELOVARCEM"

Učenici naše škole osvojili nagrade na natječaju "Pišemo s Bjelovarcem".

U kategoriji nižih razreda, prvu nagradu osvojio je Noa Vuković,mentorica učiteljica Goranka Vuković.

U kategoriji viših razreda prvu nagradu osvojila je učenica Lara Štajduhar,mentorica učiteljica Slobodanka Martan.

ČESTITAMO!

Članovi povjerenstva u sklopu literarnog natječaja "Pišemo s Bjelovarcem", Vjeruška Štivić, Nada Trgovac i Slaven Klobučar, odabrali po tri najbolje rada u kategoriji viših i nižih razreda osnovne škole. Na natječaj je pristiglo stotinjak radova iz škola diljem županije.

U kategoriji nižih razreda najuspješniji   bio je  učenik 2.d razreda, Noa Vuković, sa svojm literarnim radom "Moja obitelj", mentorica učiteljica  Goranka Vuković.

U kategoriji viših razreda izabran je literarni rad:"Moj brat je tu", Lare Štajduhar, mentorica učiteljica Slobodanka Martan.

Dodjela nagrada održana je ovoga petka, 16. prosinca  u 17 sati u lokalu "Ritam grada". Sama dodjela nagrada bila je vrlo svečana, svečanost je vodila urednica Bjelovarca Slavica Trgovac Martan. Svaki učenik je pročitao i predstavio svoj uradak te dobio lijepu nagradu.  Radovi će biti objavljivani u narednim brojevima Bjelovarca.

učiteljica Goranka i nagrađeni Noa

objavio: Sanja Pavin   datum: 19. 12. 2016.

REZULTATI NATJEČAJA " PIŠEMO S BJELOVARCEM"

Učenici naše škole osvojili nagrade na natječaju "Pišemo s Bjelovarcem".

ČESTITAMO!

učiteljica Goranka i nagrađeni Noa

objavio: Sanja Pavin   datum: 19. 12. 2016.