NASTUP NA PAVILJONU - " BOŽIĆ U BJELOVARU"

U programu  manifestacije "Božić u Bjelovaru", sudjelovali su  učenici i učitelji naše škole. Nastup je bio 16.12.2016. u 17 h. U programu su sudjelovali: mali zbor, tamburaški sastav škole, folklorna grupa i školski bend.

Mali zbor nastupio je pod vodstvom Ivane Kozić, Folkloraši pod vodstvom  Lidije Petreković, nastupio je i Školski tamburaški orkestar kojim ravna Dražen Cinek te Školski bend u kojem sudjeluju učenici i učitelji naše škole.

Naši vrijedni učenici, zajedno sa svojim voditeljima, zabavljali su sve okupljene. U predblagdanskom ozračju uživali su i veliki i mali. Drago nam je što smo i mi bili dio ove čarolije.

Učenici naše škole iz Učeničke zadruge "MRAV"  uz pratnju svojih učitelja  imali su štand na kojem su prodavali svoje radove koje su marljivo izrađivali za sajam.

učiteljica: Ana Pavičić

objavio: Sanja Pavin   datum: 19. 12. 2016.

NASTUP NA PAVILJONU - " BOŽIĆ U BJELOVARU"

učiteljica: Ana Pavičić

objavio: Sanja Pavin   datum: 19. 12. 2016.