NAJAVA NASTUPA

NASTUP NA PAVILJONU

16.12.2016. u 17h, naša škola održat će svoj božićni program. U programu će sudjelovati : mali zbor, tamburaški sastav škole, folklorna grupa i školski bend.

PREDSTAVA U BJELOVARSKOM KAZALIŠTU

18.12.2016. u 17h, učitelji naše škole izvest će predstavu EKO CRVENKAPICA.

(ulaz je slobodan)

Predstava Eko Crvenkapica šaljiva je priča s ekološkom porukom o zaštiti i očuvanju prirode.

Crvenkapica prolazeći šumom nailazi na šumske životinje, zeca i lisicu, koje joj sugeriraju na zaštitu okoliša i čuvanje zaštićenih biljnih vrsta. Vuk, kao negativan lik, narušava prirodni sklad šume bacajući smeće. Sve to nadzire mudra sova, a kroz cijelu priču prolaze standardni likovi bajke o Crvenkapici. Radnja je popraćena pjesmom pojedinih likova koji tumače karakter određenog zavičajnog područja naše domovine.

Izvođači predstave su učitelji naše škole koji su kroz svoj rad s djecom, pronašli dijete u sebi te na interesantan i zanimljiv način kroz tekst, glazbu i glumu pokazali svoje umijeće. Predstava je jednako interesantna i djeci i odraslima.

ULOGE:

Filip Marohnić - mudra sova

Nedjeljko Hranić - Crvenkapica

Vedran Štauber - lovac

Damir Jurič - vuk

Ivana Kozić - zeko

Ivana Đurkija - lisica

Ana Pavičić - majka

Gordana Škegro - baka

Dođite u što većem broju  i podržite naše učenike i učitelje!!

objavio: Sanja Pavin   datum: 15. 12. 2016.

NAJAVA NASTUPA

NASTUP NA PAVILJONU

PREDSTAVA U BJELOVARSKOM KAZALIŠTU

18.12.2016. u 17h, učitelji naše škole izvest će predstavu EKO CRVENKAPICA.

(ulaz je slobodan)

ULOGE:

Filip Marohnić - mudra sova

Nedjeljko Hranić - Crvenkapica

Vedran Štauber - lovac

Damir Jurič - vuk

Ivana Kozić - zeko

Ivana Đurkija - lisica

Ana Pavičić - majka

Gordana Škegro - baka

Dođite u što većem broju  i podržite naše učenike i učitelje!!

objavio: Sanja Pavin   datum: 15. 12. 2016.