"PETI ZA PETU"

Učenici 5.b razreda, ugostili su na satu razrednog odjela, učenike iz V.osnovne škole. Ovo je samo dio razrednog projekta " PETI ZA PETU".

Naši gosti došli su pratnji svojih učiteljica: Martine Prelog Poletto i Tatjane Pleskot.

Na početku zajedničkog druženja, učenici Filip Ileković, Petar Ivančević i Teo Grunhut održali su koncert i odsvirali nekoliko skladbi.

Nakon koncerta,malo smo se bolje upoznali uz igre upoznavanja i saznali neke zanimljive detalje  jedni o drugima.

Zatim smo imali malu likovnu radionicu, djevojčice su oslikavale božićne motive, dok su dječaci odmah pronašli zajedničku temu; sport i nogomet.

Druženje je prošlo u veselom tonu, postignut je i cilj projekta: međusobno druženje i upoznavanje s učenicima s posebnim potrebama.

Osvijestili smo važnost međusobnog komuniciranja, druženja i prihvaćanja različitosti među nama.

- "Iako smo svi različiti, ujedno smo i svi isti u našim različitostima."-

Nakon zajedničkog druženja,naši gosti obišli su  školu, razgovarali s učiteljima i učenicima koje smo sreli pri obilasku.

I

Idući susret dogovoren je za desetak dana. Tada  ćemo mi  posjetiti naše prijatelje u njihovoj školi, nastaviti ovo predivno druženje i naš razredni projekt... Veselimo se !

učiteljica: Sanja Pavin

objavio: Sanja Pavin   datum: 29. 11. 2016.

"PETI ZA PETU"

- "Iako smo svi različiti, ujedno smo i svi isti u našim različitostima."-

I

učiteljica: Sanja Pavin

objavio: Sanja Pavin   datum: 29. 11. 2016.