REZULTATI LIKOVNOG I LITERARNOG NATJEČAJA " SVI IMAMO PRAVA"

Naši učenici osvojili prve nagrade na natječaju "Svi imamo prava" kojeg je objavio Dječji forum "Bijeli vitezovi".

Petra Viščević,2.d razred za svoj likovni uradak a, Teo Grunhut, 5.b razred za svoj literarni uradak . Čestitamo!!!

Rezultati  likovnog i literarnog natječaja „Svi imamo prava“,  kojeg je objavio DječjI forum „Bijeli vitezovi“ Bjelovar, povodom Međunarodnog dana dječjih prava, a u sklopu „Bjelovarskog festivala dječjih prava“.

Članovi komisje za odabir likovnih radova: Ana Ćuk, Mira Ankica Klarić, Karlo Oremović i Sanja Vranješević .

U kategoriji prvih i drugih razreda,titulu "Sretno dijete" dobila je naša Petra Viščević iz 2.d razreda, mentorica Goranka Vuković. Petrin rad nalazi se i na svim priznanjima i zahvalnicama spomenutog natječaja.

Članovi komisije za odabir literarnih radova: Vjeruška Štivić, Minela Šporčić i Karlo Oremović.

U kategoriji literarnih radova Teo Grunhut, 5.b razred, mentorica Sanja Pavin, osvojio je titulu "Sretno dijete" i prvu nagradu.

Prvu nagradu osvojio je za svoj rad " Svi imamo pravo izraziti svoje mišljenje".

Svečana dodjela nagrada bila je danas u  Bjelovarskom kazalištu, gdje su naši učenici ponosno pokazali svoje radove, a Teo je i pročitao svoj nagrađeni sastavak.

Na dodjeli nagrada bilo je zaista lijepo. Naučili smo i nešto novo o dječjim pravima i važnosti sretnog i mirnog odrastanja. Ponosni smo na Petru i Tea jer su uložili mnogo truda u svoje radove te zasluženo dobili prve nagrade.

novinarke: Magdalena Trnski i Mia Rakoci

objavio: Sanja Pavin   datum: 21. 11. 2016.

REZULTATI LIKOVNOG I LITERARNOG NATJEČAJA " SVI IMAMO PRAVA"

novinarke: Magdalena Trnski i Mia Rakoci

objavio: Sanja Pavin   datum: 21. 11. 2016.