DOJMOVI O TERENSKOJ NASTAVI U ZAGREBU

Svima nam se jako svidio ovaj izlet u grad Zagreb.Puni dojmova vratili smo se kući. Neki učenici su podijelili svoje mišljenje i osjećaje sa mnom. Ovdje donosim nekoliko dojmova učenika koji su sudjelovali na ovoj terenskoj nastavi.

Mala mislionica:

Tehnički muzej

Što ti se najviše svidjelo u Tehničkom muzeju?

Najviše mi se svidio rudnik i planetarij.

Što ti se nije svidjelo u Tehničkom muzeju?

Nije mi baš bilo zanimljivo predavanje o tehnologiji i energiji.

Kakav ti je bio vodič? Misliš li da nas je dobro vodio kroz muzej i dobro objašnjavao pojmove koje smo naučili?

Vodič je dobro vodio i bio je jako zanimljiv.

Bi li ponovo posjetila Tehnički muzej?

Da, posjetila bih opet Tehnički muzej.

LEANA TOMLJENOVIĆ,6.C

Što ti se najviše svidjelo u Tehničkom muzeju?

Najviše mi se svidio planetarij, rudnik i makete brodova.

Što ti se nije svidjelo u Tehničkom muzeju?

Nisu me baš oduševili motori i očekivao sam da će Tehnički muzej biti zanimljiviji.

Kakav ti je bio vodič? Misliš li da nas je dobro vodio kroz muzej i dobro objašnjavao nove pojmove ?

Iskreno, meni je bio malo dosadan. Mislim,bio je on zanimljiv kad je pričao u rudniku , ali kada je pričao o motorima bio je stvarno dosadan, trebao je malo skratiti.

Bi li ponovo posjetio Tehnički muzej?

Da posjetio bih opet Tehnički muzej , samo kad bi ga malo promijenili, dodali nešto novo.

TIN RAČAN, 6.C

INTERLIBER

Jako mi se svidio posjet Interliberu, jer jako volim knjige. Bilo ih je stvarno puno i mogu vam reći da sam uživala u samom pogledu na te knjige, a tek kad sam ih otvorila... koja čarolija i mašta. Na Interliberu je bila i književnica Bojana Meanđija koja mi je i  potpisala  knjigu koju sam kupila. Knjiga se zove "Trči! Ne čekaj me!" Bila sam jako sretna i zadovojna. S kupljenih pet knjiga otišla sam u svoj Bjelovar jako,jako radosna.

MAGDALENA TRNSKI, 6.C

Na Interliberu mi j bilo jako zanimljivo i zabavno.Najviše mi se svidjela radionica sa Sinišom Cmrkom. Naučila sam kako najlakše napisati pjesmu.Nažalost,nisam kupila ni jednu knjigu , jer me nijedna nije zainteresirala. Siniša Cmrk mi je bio jako zanimljiv i smiješan kada je radio pjesmice sa prezimenima.

MIA RAKOCI,6.C

Magdalena Trnski, 6.c

objavio: Sanja Pavin   datum: 20. 11. 2016.

DOJMOVI O TERENSKOJ NASTAVI U ZAGREBU

Mala mislionica:

Tehnički muzej

Što ti se najviše svidjelo u Tehničkom muzeju?

Najviše mi se svidio rudnik i planetarij.

Što ti se nije svidjelo u Tehničkom muzeju?

Nije mi baš bilo zanimljivo predavanje o tehnologiji i energiji.

Vodič je dobro vodio i bio je jako zanimljiv.

Bi li ponovo posjetila Tehnički muzej?

Da, posjetila bih opet Tehnički muzej.

LEANA TOMLJENOVIĆ,6.C

Što ti se najviše svidjelo u Tehničkom muzeju?

Najviše mi se svidio planetarij, rudnik i makete brodova.

Što ti se nije svidjelo u Tehničkom muzeju?

Bi li ponovo posjetio Tehnički muzej?

TIN RAČAN, 6.C

INTERLIBER

MAGDALENA TRNSKI, 6.C

MIA RAKOCI,6.C

Magdalena Trnski, 6.c

objavio: Sanja Pavin   datum: 20. 11. 2016.