12. DRŽAVNI NATJEČAJ "MOJA PRVA KNJIGA" 29.09.2016. KARLOVAC

"Moja prva knjiga" je državni natječaj za učenike osnovnih škola, pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa koji se kontinuirano provodi od 2004. godine. Svrha natječaja je poticanje mašte i kreativnosti, razvoj likovno-literarnih vještina te osvještavanje djece i mladih o njihovim pravima, odgovornosti za okoliš i potrebi brige za zajednicu.Natječaj se sastoji od pisanja i ilustriranja vlastite priče.

Na natječaju "Moja prva knjiga" sudjelovalo je i osam učenika naše škole.

Ove godine na 12. natječaju  Moja prva knjiga pristigla je ukupno 721 slikovnica iz 220 osnovnih škola iz cijele Hrvatske. Izabrano je 8 prvonagrađenih, 19 drugih, 20 trećih i 100 poticajnih nagrada.

Završna svečanost natječaja "Moja prva knjiga" održana je u Domu OSRH Zrinski u Karlovcu.

ZIMSKI PRIJATELJ - Iva Hajtić, mentor: Daliborka Tomašević

ŠVRĆO U GRADU - Petra Somljačan, mentor:Daliborka Tomašević

MOJE ZIMOVANJE - Marija Utješinović, mentor: Daliborka Tomašević

MOJ SAN - Ella Bartolić, mentor: Daliborka Tomašević

RIKIJEVA PUSTOLOVINA - Nela Horvatinović, mentor: Ana Pavičić

ČUDESNE BODLJE - Franka Oreč, mentor: Ana Pavičić

PRIJATELJSTVO JE SREĆA - Sara Pandurić, mentor: Gordana Škegro

DJEČJI SVIJET - Jan Rastović, mentor: Gordana Škegro

Poticajnu nagradu dobila je učenica  Franka Oreč, učenica 4.b razreda za knjigu ČUDESNE BODLJE (mentor: Ana Pavičić).

Učenica Franka Oreč dobila je poticajnu nagradu i diplomu. Ostali učenici koji su sudjelovali dobili su pohvalnicu za sudjelovanje na natječaju. Mentori i škola dobili su priznanja.

objavio: Sanja Pavin   datum: 21. 10. 2016.

12. DRŽAVNI NATJEČAJ "MOJA PRVA KNJIGA" 29.09.2016. KARLOVAC

ZIMSKI PRIJATELJ - Iva Hajtić, mentor: Daliborka Tomašević

ŠVRĆO U GRADU - Petra Somljačan, mentor:Daliborka Tomašević

MOJE ZIMOVANJE - Marija Utješinović, mentor: Daliborka Tomašević

MOJ SAN - Ella Bartolić, mentor: Daliborka Tomašević

RIKIJEVA PUSTOLOVINA - Nela Horvatinović, mentor: Ana Pavičić

ČUDESNE BODLJE - Franka Oreč, mentor: Ana Pavičić

PRIJATELJSTVO JE SREĆA - Sara Pandurić, mentor: Gordana Škegro

DJEČJI SVIJET - Jan Rastović, mentor: Gordana Škegro

objavio: Sanja Pavin   datum: 21. 10. 2016.