Rezultati likovnog natječaja - Bjelovar jučer, danas, sutra

UČENICI RAZREDNE NASTAVE OSVOJILI BROJNE NAGRADE

NA LIKOVNOM NATJEČAJU:

BJELOVAR - JUČER, DANAS, SUTRA

Dječji forum Bijeli vitezovi Bjelovar raspisao je natječaj uz potporu Grada Bjelovara i Društva Naša djeca Bjelovar za izradu likovnih ostvaraja djece vrtićkog, predškolskog i školskog uzrasta na temu „BJELOVAR – JUČER, DANAS, SUTRA“ povodom 260. obljetnice grada Bjelovara. Likovne ostvaraje trebalo je izraditi  u likovnim tehnikama: flomaster i kolaž (svaka posebno ili kombinirana tehnika kolaža i flomastera) i u posebnom formatu u obliku trokuta koji predstavlja zastavicu. Likovni ostvaraji, koje je odabralo stručno povjerenstvo u sastavu: Dubravko Adamović, Krešimir Ivanček, Sonja Maletić, Vjeruška Štivić, Mira Ankica Klarić, te članovi Dječjeg foruma „Bijeli vitezovi“ Bjelovar, odabrala je  50 najboljih likovnih ostvaraja koji su tiskani u obliku promidžbene zastavice grada Bjelovara i krase glavni bjelovarski trg uz Dana grada Bjelovara i povodom njegove 260.-e obljetnice.

Autori odabranih radova dobili su prigodna priznanja i nagrade sponzora, a mentori zahvalnice na prigodnoj svečanosti, 16. rujna 2016., u Kulturnom i multimedijskom centru Bjelovar. Priznanja i nagrade, učenicima i mentorima, uručili su gradnonačelnik Antun Korušec, dogradonačelnica Lidija Novosel, dječja gradonačelica Jana Brestovečki i predsjednik Foruma Bijeli vitezovi Bjelovar Karlo Oremović.

Nagrađeni učenici i mentorice naše škole:

KARLO ŠVACO, 2.d, mentorica: GORANKA VUKOVIĆ

JAN VUSIĆ, 2.d,  mentorica: GORANKA VUKOVIĆ

DOROTEA FLEKOVIĆ, 2.d, mentorica: GORANKA VUKOVIĆ

JANA KUBAČEK, mentorica: ANDREA MIKULA

TARA TOMIĆ, 3.c,  mentorica: ANDREA MIKULA

LUKA TARITAŠ, 3.d, - mentorica: LIDIJA PETREKOVIĆ

VIKTORIA MRKOCI, 3.b,- mentorica: DRAGICA BUDIĆ

TIN ĐURANEC, 2.d, mentorica: GORANKA VUKOVIĆ

VIKTORIJA OSLOVAR, 2.d , mentorica: GORANKA VUKOVIĆ

učiteljica: Goranka Vuković

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 21. 9. 2016.

Rezultati likovnog natječaja - Bjelovar jučer, danas, sutra

UČENICI RAZREDNE NASTAVE OSVOJILI BROJNE NAGRADE

NA LIKOVNOM NATJEČAJU:

BJELOVAR - JUČER, DANAS, SUTRA

Nagrađeni učenici i mentorice naše škole:

KARLO ŠVACO, 2.d, mentorica: GORANKA VUKOVIĆ

JAN VUSIĆ, 2.d,  mentorica: GORANKA VUKOVIĆ

DOROTEA FLEKOVIĆ, 2.d, mentorica: GORANKA VUKOVIĆ

JANA KUBAČEK, mentorica: ANDREA MIKULA

TARA TOMIĆ, 3.c,  mentorica: ANDREA MIKULA

LUKA TARITAŠ, 3.d, - mentorica: LIDIJA PETREKOVIĆ

VIKTORIA MRKOCI, 3.b,- mentorica: DRAGICA BUDIĆ

TIN ĐURANEC, 2.d, mentorica: GORANKA VUKOVIĆ

VIKTORIJA OSLOVAR, 2.d , mentorica: GORANKA VUKOVIĆ

učiteljica: Goranka Vuković

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 21. 9. 2016.