Učenici obilježili

Učenici 7.a, 7.b, 6.a, 5.a i 5.b razreda

u petak 22. travnja 2016. godine

na satovima hrvatskoga jezika, biologije i engleskoga jezika obilježili su Dan planeta Zemlje.

Timskim radom, a uz pomoć nastavnica Željke Kalabek i Nikol Kaurinović, učenici su na satu hrvatskoga jezika napisali pjesme, poruke i izradili stripove s ekološkom temom, očistili okoliš te na taj način pokazali kako se čuva i voli nas planet.

Uz pomoć nastavnice biologije Svjetlane Jovičić učenici 6.a razreda izradili su plakat o Danu Planeta Zemlje, a 7. razredi crteže na temu „Drveće za Zemlju“.

Na satu engleskoga  jezika sedmi razredi, s nastavnicom Danielom Nejašmić, izradili su zastavice na kojima su ispisali poruke i slogane vezane uz zaštitu okoliša.

Uz kreativan rad i dobru zabavu učenici su prenijeli poruku o tome što za njih znači njihov planet i kako se prema njemu treba odnositi.

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 25. 4. 2016.

Učenici obilježili

Učenici 7.a, 7.b, 6.a, 5.a i 5.b razreda

u petak 22. travnja 2016. godine

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 25. 4. 2016.