Osvojili smo 2. mjesto na županijskom natjecanju u šahu

Kad spojite knjižnicu kao mjesto igre, susreta i šah, dobijete jaku ekipu šahista koji zablistaju na županijskom natjecanju i približe se dugogodišnjim prvacima, učenicima iz OŠ Rovišće.

Naša školska ekipa šahista (kapetan Jakov Markovinović, 1. član Leonardo Selak, 2. član Sven Špajgl, 3. član Đulijano Đurđević i rezerva Jerko Božinović) osvojila je 2. mjesto na županijskom natjecanju BBŽ-e u šahu, koje se održalo u OŠ Rovišće u srijedu, 17. prosinca 2014. od 9h do 14h.

Našu šahovsku ekipu je predvodila naša školska knjižničarka Dejana Kurtović, dipl. prof. i knjižničarka, koja je time postala i službeno prva ženska voditeljica naše školske šahovske ekipe.

No, ništa ne bi bilo bez tih divnih dječaka, malih zraka sunca koji su učinili našu školu i ravnatelja još ponosnijim na naše učenike.

Ravnatelju smo dali pehar i diplomu, a sebi uzeli medalje i zahvalnice. :)

Veseli i radosni otišli smo kućama srca punih uspomena.

Velika zahvala našem domaćinu, g. Vladi Karagiću, koji nam je velikodušno približio svijet profesionalnog šaha. Njegove obje ekipe, i dječaka i djevojčica, obranile su svoj naslov prvaka naše županije u šahu.

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 17. 12. 2014.

Osvojili smo 2. mjesto na županijskom natjecanju u šahu

Ravnatelju smo dali pehar i diplomu, a sebi uzeli medalje i zahvalnice. :)

Veseli i radosni otišli smo kućama srca punih uspomena.

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 17. 12. 2014.