POKAZALI SMO SVOJU HUMANOST

U ovo predblagdansko vrijeme organizirali smo niz humanitarnih aktivnosti u školi.

Humanitarna akcija " POMOZIMO BAREM JEDNOJ OBITELJI "

Akcija je provedena u 7.c i 7.d razredu.Sakupljali smo hranu i higijenske potreštine i to svaki razred za " svoju obitelj". Vrijedni sedmaši nosili su cijeli tjedan vrećice u školu da bi dan uoči Sv. Nikole,zajedno sa socijalnom radnicom,odnijeli sve što su prikupili našim obiteljima kojima je ta pomoć i te kako dobro došla.

POSJETILI SMO CARITAS

U utorak, 09.  12.  2014. godine  posjetili smo Caritas župe Sv. Antuna Padovanskog  i uručili djetatnicima Caritasa sve što smo prikupili u našoj humanitarnoj akciji koja je trajala ovaj i prošli tjedan.

Kao i svaku godinu do sada i ove smo prikupljali pomoć u hrani i higijenskim potrepštinama za božićne pakete našim sugrađanima, kao i za pučku kuhinju. Posebno marljivi bili su učenici razredne nastave.

Božićna  akcija Hrvatskoga Caritasa „Za 1000 radosti – Sve je moguće!".

I ove godine uključili smo se u Caritasovu akciju " Za 1000 radosti"  pod nazivom " Sve je moguće " kako bi prikupili novčana sredstva za pomoć najpotrebnijim obiteljima u Hrvatskoj, potičući djecu i mlade da oko sebe prepoznaju ljude u potrebi i pomognu im.

Humanitarna akcija - Prikupljanje plastičnih i metalnih čepova

Uključili smo se i u humanitarnu akciju Društva multiple skleroze BBŽ  i to tako  da učenici 4.a i 4.d razreda sakupljaju plastične i metalne čepove i na taj način pomažu radu društva i njihovim oboljelim članovima.

Hvala svim učenicima, roditeljima i učiteljima  koji su sudjelovali u humanitarnim akcijama koje smo provodili u mjesecu prosincu jer bez vašeg srca spremnog da pomogne drugome mnoge obitelji ne bi osjetile da nisu same.

Socijalna radnica škole : Jadranka Solar-Šorgić

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 10. 12. 2014.

POKAZALI SMO SVOJU HUMANOST

Humanitarna akcija " POMOZIMO BAREM JEDNOJ OBITELJI "

POSJETILI SMO CARITAS

Božićna  akcija Hrvatskoga Caritasa „Za 1000 radosti – Sve je moguće!".

Humanitarna akcija - Prikupljanje plastičnih i metalnih čepova

Socijalna radnica škole : Jadranka Solar-Šorgić

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 10. 12. 2014.