Dan učitelja obilježen je izletom za djelatnike IV. osnovne škole Bjelovar

5. listopada obilježava se svjetski Dan učitelja. Tom prigodom za djelatnike IV. osnovne škole Bjelovar organizirana je dvodnevna stručna ekskurzija u susjednu državu Bosnu i Hercegovinu. Posjetili su glavni grad Sarajevo i Baščaršiju – stari sarajevski trg, povijesni i kulturni centar grada te izvor rijeke Bosne - rijeke koja je opjevana u nizu pjesama. Zatim su posjetili gradić Travnik čija arhitektura iz otomanskog doba daje gradu poseban šarm te kuću nobelovca Ive Andrića. Vožnjom slikovitim kanjonom rijeke Vrbas uputili su se do Jajca, grada kojeg zovu muzej na otvorenom i po završetku do poznatog vodopada i Plivskog jezera. U dobrom raspoloženju i ugodnom druženju djelatnici naše škole proslavili su svoj dan, odmorili se i osnažili kako bi bili spremni za nove izazove u školskoj godini 2024./2025.

Tekst i fotografije: Lidija Petreković

objavio: Andrea Kašnik Jurčević   datum: 8. 10. 2024.

Dan učitelja obilježen je izletom za djelatnike IV. osnovne škole Bjelovar

Tekst i fotografije: Lidija Petreković

objavio: Andrea Kašnik Jurčević   datum: 8. 10. 2024.

« Listopad 2024 »