Svečani oproštaj od osmaša

Još jedna generacija naših osmaša oprostila se od osnovne škole. U velikom holu škole, u utorak 4. srpnja uručene su im svjedodžbe.

Svečana podjela započela je intoniranjem himne nakon čega se osmašima  obratio ravnatelj Nikola Margetić te im zaželio puno uspjeha prilikom upisa u željenu srednju školu te sreću i zadovoljstvo u daljnjem životu. Učenicima koji su svih osam razreda završili s najvišim prosjekom ocjena 5,0 uručio je knjigu, kako je sam rekao, simboličnog naziva „Život je san”. Učenici Tin Đuranec, 8.d, Patrik Krvajica 8.d, Sara Janeš 8.a i Martina Kosar, 8.a tako su dobili knjigu koja će ih uvijek sjećati na osnovnoškolske dane.

Prigodnim riječima oprostile su se i razrednice osmaša Željka Kalabek (8.a), Ivana Čoklo (8.b), Jelena Ivezić (8.c) i Tamara Brozović Jurišić (8.d) kao i učenici od razrednica. Govori učenika su emotivno govorili o posljednjim trenucima u školi, prisjećali se lijepih i onih manje lijepih trenutaka jer im je ova škola bila drugi dom. Prisutne je nasmijao Ivan Valentak iz 8.b koji se zahvalio nastavnicima za sve što su ih pokušali naučiti, prijateljima koji su davali šalabahtere kojima je istekao rok te ravnatelju što ih nije bacio u popravni dom.

Podjelom svjedodžbi osmašima završio je ovaj svečani oproštaj.

Tekst i fotografije: Zvjezdana Barila

objavio: Danka Jarić   datum: 6. 7. 2023.

Svečani oproštaj od osmaša

Podjelom svjedodžbi osmašima završio je ovaj svečani oproštaj.

Tekst i fotografije: Zvjezdana Barila

objavio: Danka Jarić   datum: 6. 7. 2023.