U 1.a obilježen projektni dan „100. dan škole“

Učenici 1.a razrednog odjela naše škole s razrednom učiteljicom Daliborkom Tomašević u petak 10. veljače 2023. prigodnim aktivnostima obilježili su projektni dan „100. dan škole“. Ciljevi projektnog dana bili su razvijanje vještina prezentiranja i javnog nastupa učenika, kulturnog ponašanja, jezičnih, glazbenih, plesnih i likovnih vještina povodom stotog dana škole.

Tijekom projektnog dana učenici su nosili na svojim glavama krune izrađene od papira koje su ukrasili i obojali. Naučili su pjevati himnu projektnog dana, igrali igre pogađanja riječi koje u sebi sadrže riječ „sto“, ispunjavali prigodne nastavne listiće, crtali, izvodili vježbe za tijelo, plesali. Na kraju dana učenici su dobili zaslužene diplome za uspješno odrađen projektni dan u kojem su uživali i lijepo se zabavili.

Tekst i fotografije: Daliborka Tomašević

Samostalan rad učenika povodom stotog dana škole

Učenik za stoti dan škole crta stonogu

Učenički rad - crtež sebe sa 100 godina

objavio: Danka Jarić   datum: 13. 2. 2023.

U 1.a obilježen projektni dan „100. dan škole“

Tekst i fotografije: Daliborka Tomašević

Samostalan rad učenika povodom stotog dana škole

Učenik za stoti dan škole crta stonogu

Učenički rad - crtež sebe sa 100 godina

objavio: Danka Jarić   datum: 13. 2. 2023.