Priredba povodom dana svetog Nikole

Sveti Nikola stavio svakom učeniku osmijeh na lice

Povodom dana svetog Nikole održana je priredba za naše učenike i roditelje. U publici su bili učenici razredne nastave koji su s velikim interesom pratili priredbu. U nju su nas uveli voditelji s informacijama o svetom Nikoli i programom priredbe. Započeli su je mali recitatori i folkloraši koji su nas sve raspjevali pjesmicom „Darove nam Niko daj“. Ubrzo im se pridružio i sveti Nikola kojeg je „odglumio” nastavnik vjeronauka Damir Jurič. Učenicima je poručio da je dobio pisma i da ide pronaći poklone pa se ubrzo vraća. Mali lutkari i dramska skupina su nas oduševili svojim lutkama i kostimima. Priredbu je priveo kraju Mali zbor pod vodstvom učiteljice Željke Halupecki Polašek. Naravno, sveti Nikola nije zaboravio na učenike te se vratio s punom košarom poklona koji su stavili svakom učeniku osmijeh na lice. Učenici su obećali da će biti dobri i da se vide i slijedeće godine.

Tekst: Gita Lovrić, 7.c

Fotografije: Nika Andrić 7.c, Lara Dobričić 7.c

objavio: Andrea Kašnik Jurčević   datum: 7. 12. 2022.

Priredba povodom dana svetog Nikole

Sveti Nikola stavio svakom učeniku osmijeh na lice

Tekst: Gita Lovrić, 7.c

Fotografije: Nika Andrić 7.c, Lara Dobričić 7.c

objavio: Andrea Kašnik Jurčević   datum: 7. 12. 2022.