Slovkati je lako, pitajte nas kako!

Dana 23. i 25. svibnja 2022. godine u IV. osnovnoj školi Bjelovar održano je 5. školsko Natjecanje u slovkanju na engleskom jeziku (Spelling Bee Competition) za učenike od 4. do 8. razreda.

Popularnosti ovog natjecanja svjedoči velik broj učenika koji su se u njega uključili. Ukupno je sudjelovalo 77 učenika od 4. do 8. razreda. Učenici su svojim vještinama slovkanja oduševili svoje učiteljice engleskoga jezika: Karolinu Šteković Junković, Ivanu Čoklo, Danijelu Vresk, Dolores Šolaja i Danielu Nejašmić.

Natjecanju su prethodili tjedni priprema i marljivog rada, a za učenike koji su osvojili prva tri mjesta predstoji županijsko natjecanje Spelling Elf koje će se održati 16. prosinca 2022. godine u I. osnovnoj školi Bjelovar.

Za nagrađivanje učenika pobrinuo se naš dragi sponzor Školska knjiga, koja je prva tri mjesta nagradila prigodnim poklon-paketima, a pobjednike i rječnicima. Ravnatelj škole gospodin Nikola Margetić podržao je natjecanje i pobrinuo se za slatki dio nagrade. Ovim putem im od srca zahvaljujemo, što su uvijek spremni prepoznati i podržati dobrobit ovakvih događaja u promicanju ljubavi prema učenju engleskoga jezika.

Čestitke učenicima koji su se plasirali na županijsku razinu i svim učenicima koji su odvojili svoje slobodno vrijeme i sa žarom se uključili u natjecanje!

Popis učenika koji su osvojili prva tri mjesta:

Tekst: Daniela Nejašmić, učiteljica engleskoga jezika

Fotografije: učiteljice engleskoga jezika

objavio: Andrea Kašnik Jurčević   datum: 26. 11. 2022.

Slovkati je lako, pitajte nas kako!

Popis učenika koji su osvojili prva tri mjesta:

Tekst: Daniela Nejašmić, učiteljica engleskoga jezika

Fotografije: učiteljice engleskoga jezika

objavio: Andrea Kašnik Jurčević   datum: 26. 11. 2022.