MATEMATIČARI NA VRHU ŽUPANIJSKOG NATJECANJA, IMAMO UVJERLJIVO NAJVEĆI BROJ OSVOJENIH PRVIH MJESTA!

Županijsko natjecanje iz matematike za učenike osnovnih škola održano je 24. ožujka 2022. u ČOŠ Josipa Ružičke u Končanici. Svojim uspjehom, naši učenici su potvrdili i nastavili kontinuitet izvrsnih rezultata na natjecanjima.

U konkurenciji učenika 4. razreda, Vitković Vinko osvojio je 1. mjesto (mentorica Lidija Petreković), Hanževački Marin 2. mjesto, a Jajčević Lovro 6. mjesto (mentorica Dragica Budić).

Učenici 5. razreda, Rafael Zeman i Dora Sušak osvojili su  6. i 10. mjesto (mentor Miran Kapelac).

Roviščanec Martin, učenik 6. razreda također je postigao sjajan rezultat, osvojivši 1. mjesto u konkurenciji 6. razreda, dok su Margetić Ante i Rac Petra podijelili 4. mjesto (mentorica Berić Tajana).

Mudri Leon  osvojio je 1. mjesto u konkurenciji 8. razreda (mentorica Blaženka Rac).

Mentori i učenici zahvaljuju se ČOŠ Josipa Ružičke na kvalitetno organiziranom natjecanju te ugodnom druženju.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na uloženom trudu i postignutom rezultatu.

Tekst: Danka Jarić

objavio: Danka Jarić   datum: 25. 3. 2022.

Tekst: Danka Jarić

objavio: Danka Jarić   datum: 25. 3. 2022.