Projekt - Upoznajmo Kanadu

Učenici 6.a razreda su sa svojom nastavnicom engleskog jezika, Dolores Šolajom, još jednom krenuli na put oko svijeta i iz prve ruke imali priliku upoznati jezik, kulturu i običaje zemalja engleskog govornog područja.

Ovoga puta smo krenuli na put u Kanadu, prateći i predviđeni program po udžbeniku, te uz pomoć Kristine Kozić, učiteljice razredne nastave koja živi u Kanadi, uspjeli smo doživjeti dašak kanadske kulture. Učenici su pripremili vrlo kreativna pitanja, a gospođa Kozić je na njih spremno odgovarala. Svrha ovih projekata je da djeca iz prve ruke, na praktičan način dožive kulturu i običaje, a često i jezik, izgovor i sl., te da i van svojih udžbenika i sitnih sličica dožive svijet i njegovu veličinu i raznolikost.
Ovim putem se od srca zahvaljujem Kristini Kozić na utrošenom vremenu, trudu i dobroj volji te prezanimljivoj prezentaciji, a i učenicima na kreativnim pitanjima.

Tekst/ foto: Dolores Šolaja

objavio: Danka Jarić   datum: 14. 12. 2021.

Projekt - Upoznajmo Kanadu

Tekst/ foto: Dolores Šolaja

objavio: Danka Jarić   datum: 14. 12. 2021.