Uspjeh 4.b u e Twinning projektima

Marljivi učenici 4. b razreda, pod mentorstvom svoje učiteljice Dragice Budić, za prošlu školsku godinu dobili su šest nacionalnih oznaka kvalitete za e Twinning projekte.

To su projekti: Na putu dobrote 2, Memento prijateljstva 7, Webučionica 2.0, Igrom do znanja i zabave, 100. dan u školi i Dan moga grada.  ​Ponosni na svoj rad, nastavljaju s istim projektima i sljedeće školske godine.  Za neke od ovih projekata očekuju i europsku oznaku kvalitete.

Ove školske godine 2021./22. uz ove projekte pridružili su se i projektima Priprema, pozor, kreni,  projektu U svijetu likovnih umjetnika i projektu Pink T – Shirt Day.

Sve  projektne aktivnosti vezane  su za NPIP  4. razreda i dio su Kurikuluma predmetnih i međupredmetnih tema u 4. razredu.

Cilj projekta Na putu dobrote je promocija vrijednosti dobrote kroz mjesec prosinac nizom aktivnosti kojima će uljepšati svijet oko sebe svojim dobrim djelima, svojim zrncima dobrote. Zrnca dobrote dijelit će u svojoj obitelji, razredu, školi, gradu. Želja im je da svojim postupcima potaknuti i druge da čine dobra djela, kako bi svijet oko nas bio, barem u blagdansko vrijeme malo ljepši.

U Mementu prijateljstva će kroz niz aktivnosti  razvijati kompetencije Građanskog odgoja i obrazovanja (MPT): socijalne vještine, prihvatljivo ponašanje, samostalnost, samopouzdanje, međusobno uvažavanje kroz pridržavanje zajedničkih dogovorenih pravila. Proučavat će Dječja prava i sudjelovati u kvizu znanja iz dječjih prava. Surađivat će s partnerima u projektu putem videokonferencija i razmjenjivati ideje.

Tekst i fotografije: Dragica Budić

objavio: Danka Jarić   datum: 10. 10. 2021.

Uspjeh 4.b u e Twinning projektima

Tekst i fotografije: Dragica Budić

objavio: Danka Jarić   datum: 10. 10. 2021.