Sufinanciranje kupnje radnih bilježnica i radnih materijala

Grad Bjelovar poziva roditelje/skrbnike učenika osnovnih škola s područja Grada Bjelovara na podnošenje Zahtjeva za ostvarivanjem prava na jednokratnu pomoć sufinanciranja troškova kupnje radnih bilježnica i radnih materijala učenicima osnovnih škola s mjestom prebivališta na području Grada Bjelovara za nastavnu godinu 2021. / 2022.

Grad Bjelovar objavio je Javni poziv za dodjelu jednokratne pomoći sufinanciranja kupnje radnih bilježnica i radnih materijala učenicima osnovnih škola s prebivalištem na području Grada Bjelovara za nastavnu godinu 2021./2022. na poveznici: https://www.bjelovar.hr/javni-poziv-za-dodjelu-jednokratne-pomoci-sufinanciranja-kupnje-radnih-biljeznica-i-radnih-materijala-ucenicima-osnovnih-skola-s-prebivalistem-na-podrucju-grada-bjelovara-za-nastavnu-godinu-2021-2022/

Grad Bjelovar poziva roditelje/skrbnike učenika osnovnih škola s područja Grada Bjelovara na podnošenje Zahtjeva za ostvarivanjem prava na jednokratnu pomoć sufinanciranja troškova kupnje radnih bilježnica i radnih materijala učenicima osnovnih škola s mjestom prebivališta na području Grada Bjelovara za nastavnu godinu 2021./2022.

Za učenike od 1. do 4. razreda, sufinancira se trošak kupnje radnih bilježnica i radnog materijala u iznosu od 200,00 kuna po učeniku, a 400,00 kn po učeniku od 5. do 8. razreda.

​Javni poziv nalazi se u privitku.

Javni poziv otvoren je od 13. rujna do 24. rujna 2021. godine.

Napominjemo

Korisnik prava na dodjelu jednokratne pomoći sufinanciranja troškova kupnje radnih bilježnica i radnih materijala može biti:
• Roditelj/skrbnik učenika, polaznika osnovne škole s mjestom prebivališta na području Grada Bjelovara.

objavio: Dejana Bedeković   datum: 27. 8. 2021.

Sufinanciranje kupnje radnih bilježnica i radnih materijala

​Javni poziv nalazi se u privitku.

Javni poziv otvoren je od 13. rujna do 24. rujna 2021. godine.

Napominjemo

objavio: Dejana Bedeković   datum: 27. 8. 2021.