Kutije prijateljstva i podrške

Na svom putu dobrote, učenici 2.b razreda naše škole sa svojom učiteljicom Dragicom Budić stupili su u kontakt s učenicima Osnovne škole Sela u Sisku i upakirali su kutije prijateljstva i podrške za učenike nižih razreda te škole, kako bi im pokazali da u ovim trenucima nisu sami i da na njih uvijek mogu računati.

Kako bi svi učenice nižih razreda te škole dobili svoju kutiju i svog prijatelja akciju su proširili na ostale učenike nižih razrede naše škole. Toj akciji pridružili su se učenici 1.a razreda učiteljice Ivane Kozić, 3.a učiteljice Daliborke Tomašević, 3.c učiteljice Nikoline Vuković i učenici 3.d razreda učiteljice Lidije Petreković. Njihove kutije prijateljstva i lijepih želja uručene su 1. veljače, na prvi dan nastave u Sisačko – moslavačkoj županiji.

Tekst i fotografije: Dragica Budić

objavio: Andrea Kašnik Jurčević   datum: 8. 2. 2021.

Kutije prijateljstva i podrške

Tekst i fotografije: Dragica Budić

objavio: Andrea Kašnik Jurčević   datum: 8. 2. 2021.