Božićna radionica u našoj školi

4. prosinca 2018. godine održali smo Božićnu radionicu u našoj školi povodom božićnih blagdana. Učenici su se okupili veselih lica i dobro raspoloženi.

Na radionici su sudjelovali brojni učenici iz svih razreda i nastavnice engleskog, hrvatskog i njemačkog jezika: Danijela Nejašmić, Danijela Jambrušić, Ivana Čoklo, Željka Kalabek, Mihaela Javurek i Vanja Domladovac. Cilj radionice je bila suradnja, ugodno provedeno vrijeme s prijateljima i dobra zabava. Svi zajedno su ukrašavali božićne zvjezdice i kuglice, ispisivali straničnike na glagoljici i engleskom jeziku na kojima su ispisane izreke o jeziku povodom Europske godine kulturne baštine. Ti straničnici bili su namjenjeni malim prijateljima iz Turske s kojima je naša škola u eTwinning projektu. Ukrašene zvjezdice i kuglice su bile namijenjene za ukrašavanje učionica hrvatskog i stranog jezika. Radionicom su svi prisutni mogli doživjeti duh Božića.

Neke od učenika smo i intervjuirali. Rekli su nam svoje doživljaje i kako su se proveli na radionici.

EMANUELA: Volim radionice. Ja mislim da radionice potiču našu osobnu kreativnost. Na radionici u školi radimo svašta.

MIRNA OSLOVAR: Jako je zanimljivo i zabavno. Radimo u skupinama. Družili smo se s nastavnicima, pomagali jedni drugima i usput smo se lijepo igrali. Mogli bismo malo češće raditi ovakve radionice.

NIKOLINA VEKIĆ: Ova radionica je bila jako lijepa. Radili smo kuglice i družili se s prijateljima.

Fotografije i tekst: Lamia Belošević, 6.e, Daniela Nejašmić

objavio: Vanja Domladovac   datum: 20. 12. 2018.

Božićna radionica u našoj školi

Fotografije i tekst: Lamia Belošević, 6.e, Daniela Nejašmić

objavio: Vanja Domladovac   datum: 20. 12. 2018.