Akcija " Solidarnost na djelu 2018."

Sudjelovali smo u akciji Crvenog križa

" Solidarnost na djelu 2018."

- Ne dvoji, za drugog izdvoji -

I ove školske godine, kao i do sada sudjelovali smo u akciji Hrvatskog Crvenog križa   " Solidarnost na djelu 2018." koja se je na prostorima cijele države, pa tako i u Bjelovaru održavala 11. 10. 2018. godine.

Učenici sedmog i osmog razreda, njih 65, obišlo je kućanstva na našem upisnom području i prikupljalo priloge u odjeći, obući i novcu, dok su učenici ostalih razreda svoje priloge donosili u školu. U akciju se uključilo i 14 učitelja i ostalog osoblja škole koji su pomagali učenicima na terenu,  a kojima zahvaljujemo što su svoje slobodno vrijeme odvojili za akciju.

Zadovoljni smo ovogodišnjim rezultatima akcije - prikupljene su velike količine odjeća i obuće, a u novcu 10. 503,30 kn.  Novaca je prikupljeno više nego prošle godine. Sve prikupljene priloge predali smo u Gradsko društvo Crvenog križa Bjelovar.

Također smo zadovoljni zainteresiranošću, angažmanom i ponašanjem našim učenika aktivista koji su sudjelovali u akciji i SVE IH POHVALJUJEMO.

Isto  tako zahvaljujemo i svi roditeljima i ostalim građanima koji su dali svoje priloge i na taj način pomogli našim sugrađanima koji su u potrebi.

HVALA JOŠ JEDNOM SVIMA NA HUMANOSTI I SUOSJEĆAJNOSTI.

Akciju vodila: Jadranka Solar-Šorgić, socijalna radnica

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 12. 10. 2018.

Akcija " Solidarnost na djelu 2018."

Sudjelovali smo u akciji Crvenog križa

" Solidarnost na djelu 2018."

- Ne dvoji, za drugog izdvoji -

HVALA JOŠ JEDNOM SVIMA NA HUMANOSTI I SUOSJEĆAJNOSTI.

Akciju vodila: Jadranka Solar-Šorgić, socijalna radnica

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 12. 10. 2018.

« Ožujak 2024 »