ŠKOLSKA SHEMA VOĆA I POVRĆA

U četvrtak 22.2. u sklopu projekta

Shema školskog voća i povrća

održano je predavanje za 1. i 2. razrede.

U četvrtak 22.2. u sklopu projekta Shema školskog voća i povrća, Hrvatske poljoprivredne savjetodavne službe. u kojem sudjelujemo unazad par godina, održano je predavanje za 1. i 2. razrede o voću i povrću koje je neophodno za naše zdravlje.

Predavanje je održala Grozdana Grubišić – Popović predstavnica Savjetodavne službe koordinator Školske sheme voća i povrća za našu školu,koja ujedno pomaže i  u razvitku našeg školskog vrta.

Cilj predavanja je zainteresirati djecu za zdravu prehranu i uzgoj voća i povrća u školskom vrtu te ispitati koliko se djeca zdravo hrane kod kuće i koliko znaju o zdravoj prehrani.

Djeca su pokazala dobro znanje o tome što sadrži voće i povrće i zašto nam je bitno konzumirati ga.

Naučili su i  koje je voće i povrće potrebno  jesti za pravilan razvoj pojedinih organa.

Učitelj: Filip Marohnić

objavio: Sanja Pavin   datum: 1. 3. 2018.

ŠKOLSKA SHEMA VOĆA I POVRĆA

U četvrtak 22.2. u sklopu projekta

Shema školskog voća i povrća

održano je predavanje za 1. i 2. razrede.

Učitelj: Filip Marohnić

objavio: Sanja Pavin   datum: 1. 3. 2018.

« Ožujak 2024 »