Izvrstan rezultat učenika IV.OŠ Bjelovar na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika

Mislav Plavac, učenik 8.b razreda

osvojio je 2.mjesto na Županijskom natjecanju

iz engleskog jezika.

Ove školske godine na školskoj razini natjecanja sudjelovalo je:  120 učenika iz cijele županije , a na županijskoj razini 29 učenika.
             Na školskoj razini sudjelovalo je 12 učenika osmih razreda od kojih su trojica bila pozvana na županijsko natjecanje. Boje naše škole ponosno su branili i veličali Mislav Plavac 8.b, Mate Pušić 8.b i Matija Svatoš 8.c razred, mentorice Karoline Šteković – Junković.

Na županijskoj razini natjecanja najveći postignuti broj bodova je 91/100, tako da je prvih 14 učenika ujedno i  ostvarilo potrebni prag za prijavu na državno natjecanje.

Među njima su i dva naša učenika : Mislav Plavac i Matija Svatoš.
Državno povjerenstvo će najkasnije do 7. ožujka 2018. objaviti konačne ljestvice poretka (za sve kategorije i sve liste) na internetskoj stranici Agencije za odgoj i obrazovanje (www.azoo.hr) te ćemo tada saznati hoće li naši učenici biti pozvani na državno natjecanje.

Svim učenicima i njihovoj mentorici  još jednom čestitamo na uspjehu i odličnim rezultatima!

Napisala: Karolina Šteković - Junković

objavio: Sanja Pavin   datum: 21. 2. 2018.

Mislav Plavac, učenik 8.b razreda

osvojio je 2.mjesto na Županijskom natjecanju

iz engleskog jezika.

Među njima su i dva naša učenika : Mislav Plavac i Matija Svatoš.

Napisala: Karolina Šteković - Junković

objavio: Sanja Pavin   datum: 21. 2. 2018.

« Ožujak 2024 »