eTwinning projekt: Popijmo šalicu čaja

eTwinning projekt  "Popijmo šalicu čaja"

provodi se u 1.d razredu, u suradnji

s ostalim školama iz Hrvatske,Srbije i Slovenije.

Učenici će kroz ovaj projekt upoznati biljke od kojih se proizvodi domaći čaj, prepoznat će i važnost konzumiranja čaja u prehrani, naučiti razlikovati vrste čajeva prema boji, mirisu i okusu te ćemo koristiti i  temu čaja u nastavi kroz literarne i likovne uratke.

naš čajni kutak:

Mihaelov tata nam je poklonio oko dvadesetak teglica meda. Med proizvodi sam, a danas nam je, u sklopu našeg projekta, održao prezentaciju o samom procesu izrade meda.

Bilo je jako poučno i zanimljivo. Hvala gospodinu Cindriću na dolasku , druženju, i na prefinom domaćem medu.

U razredu provodimo i projekt poticanja čitanja : "Čitam sebi, čitam tebi". U sklopu tog projekta naša Mia nam je čitala priču iz lektire o čajniku, mi smo pažljivo slušali i zasladili se keksima i toplim čajem.

Ako ste za šalicu toplog čaja ili za neku toplu priču, slobodno navratite u naš razred.

Učiteljica 1.d razreda: Sanja Pavin

objavio: Sanja Pavin   datum: 30. 1. 2018.

eTwinning projekt: Popijmo šalicu čaja

eTwinning projekt  "Popijmo šalicu čaja"

provodi se u 1.d razredu, u suradnji

s ostalim školama iz Hrvatske,Srbije i Slovenije.

naš čajni kutak:

Učiteljica 1.d razreda: Sanja Pavin

objavio: Sanja Pavin   datum: 30. 1. 2018.

« Travanj 2024 »