7. GRADSKO NATJECANJE U ČITANJU NAGLAS - MARTINA KOSAR PRVA U MLAĐOJ KATEGORIJI!

Dana 25. listopada 2019. godine u Narodnoj knjižnici "Petar Preradović" u Bjelovaru održano je gradsko Natjecanje u čitanju naglas za učenike osnovnih škola.

Natjecanje je okupilo 22 natjecatelja, koji su već u svojim školama proglašeni najboljim čitačima.

Našu školu predstavljale su četiri učenice: u mlađoj kategoriji - Sara Janeš i Martina Kosar, V. razred, a u starijoj kategoriji - Dorotea Sitaš, VI. razred i Maria Fištrović, VII. razred.

U mlađoj kategoriji prvo mjesto osvojila je Martina Kosar, i ona će našu školu predstaviti  na županijskom Natjecanju u čitanju naglas. Njena mentorica je Željka Kalabek.

POHVALE SVIMA ČETIRIMA UČENICAMA,  PREDSTAVNICAMA NAŠE ŠKOLE NA GRADSKOM NATJECANJU.

tekst napisala: Željka Kalabek

objavio: Vanja Domladovac   datum: 27. 10. 2019.

tekst napisala: Željka Kalabek

objavio: Vanja Domladovac   datum: 27. 10. 2019.

« Travanj 2024 »