Ponovno smo pokazali svoju humanost

Posjetili smo CARITAS ŽUPE SV. ANTUNA PADOVANSKOG i uručili im donaciju.

Kao i svake  godine tako smo i ove, početkom prosinca, organizirali u školi akciju prikupljanja hrane i higijenskih potrepština za korisnike Caritas Župe sv Antuna Padovanskog i Pučke kuhinje. Učenici su pokazali svoju suosjećajnost i humanost i donosili u školu svoje priloge u hrani i higijenskim potrepštinama.

Prikupljene su velike količine hrane i ostalih artikala koje smo 11. prosinca 2018. predali u Caritas.

Od tih naših priloga Caritas će slagati pakete za potrebite sugrađane, a iskoristit će se i za Pučku kuhinju koja svakodnevno kuha obroke za 60-tak korisnika.

Veseli nas što smo ove godine imali posebno uspješnu akciju i  stoga

H V A L A

svim učenicima, roditeljima i učiteljima koji su sudjelovali u akciji prikupljanja pomoći i time razveselili mnoge naše sugrađana u ovo predblagdansko vrijeme.

Socijalna radnica : Jadranka Solar- Šorgić

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 13. 12. 2018.

Ponovno smo pokazali svoju humanost

Posjetili smo CARITAS ŽUPE SV. ANTUNA PADOVANSKOG i uručili im donaciju.

Veseli nas što smo ove godine imali posebno uspješnu akciju i  stoga

H V A L A

Socijalna radnica : Jadranka Solar- Šorgić

objavio: Jadranka Solar-Šorgić   datum: 13. 12. 2018.

« Travanj 2024 »