Ukupno: 1335812

DVOSTRUKA POBJEDA NA ŽUPANIJSKOM U ATLETICI ZA 7. i 8. RAZREDE

Županijsko natjecanje u atletici održano

je 2.5.2018. (srijeda) na Gradskom stadionu u Bjelovaru.

Odličan organizator bio je tajnik SAVEZA ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA BBŽ-a, gospodin Nikola Kovaček. Naša škola osvojila je duplu krunu i plasman na Državno natjecanje 14. i 15. svibnja u Splitu. Djevojčice su osvojile dominantno 1. mjesto, dok su dječaci 1. mjesto potvrdili u štafeti. Naše učenice i učenici su druge godine za redom postali Županijski prvaci u "KRALJICI SPORTOVA" i to u sve četiri kategorije, 5. i 6. r./7. i 8. r. kod djevojčica i dječaka. BRAVO!!!

7. i 8. r.Dječaci100m - Ivan Novak; 300m- Ante Krešić; 800m: Jakov Čulo;  Skok u dalj: Tin Lacković; Skok u vis: Dinko Kovačić; Bacanje kugle, 4kg- Filip KolarBacanje VORTEX-a: Emila Vasiljević; ŠTAFETA 100/200/300/400m: Tin Lacković, Ante Krešić, Ivan Novak, Mihovil Kozić; Zamjene: Vedran Delić i Petar Matoš; Djevojčice100m- Mia Rakoci; 300m: Iva Šimić; 600m: Bjanka Jug; Skok u dalj: Arijana Tomljenović, Skok u vis: Nika Vlahović; Bacanje kugle 3kg: Ivana Čižmešija; Bacanje VORTEX-a- Ela Petrić; ŠTAFETA 100/200/300/400m- Arijana Tomljenović, Mia Rakoci, Nika Vlahović, Sara Laktaš; Zamjene: Jelena Hajduković i Nika Trkulja; Voditelj: Goran Juren, prof.

objavio: Sanja Pavin   datum: 3. 5. 2018.