NAJBOLJI MEĐU NAJBOLJIMA

Eugen Petreković, učenik prošlogodišnjeg 8.c razreda IV.osnovne škole Bjelovar, izabran je za učenika generacije školske godine 2019./2020.

Dana 4. rujna 2020. godine održana je svečana dodjela Zlatnog slova učeniku generacije. Ravnatelj škole Nikola Margetić uručio je ovo posebno priznanje najboljem među najboljima - Eugenu Petrekoviću. Tijekom osmogodišnjeg školovanja Eugen je postigao odličan uspjeh u svih osam razreda, ostvario je zavidne rezultate na brojnim natjecanjima, sudjelovao u brojnim izvannastavnim aktivnostima, školskim, državnim i međunarodnim projektima, a istaknuo se i svojom odgovornošću, marljivošću i kolegijalnošću. U svom govoru nakon
uručenja zahvalio se na primljenom priznanju i istaknuo je veliku ulogu obitelji, prijatelja i učitelja u svom životu. Prisutnima su se obratili i ravnatelj škole, razrednici svih četiriju osmih razreda, učiteljice razredne nastave, vjeroučitelj i majka učenika generacije koji su Eugenu i svim predloženim učenicima čestitali na postignutim uspjesima i zaželjeli im sretan i uspješan nastavak obrazovanja.

Učenici osmih razreda koji su, zahvaljujući svojim postignućima i
uzornom vladanju, predloženi za priznanje:
Stjepan Rajh, 8.a razred
Nika Trkulja, 8.a razred
Teo Grünhut, 8.b razred
Filip Ileković, 8.b razred
Lucija Smok, 8.b razred
Dora Kozić, 8.c razred
Ivan Margetić, 8.c razred
Eugen Petreković, 8.c razred
Ema Pavić, 8.d razred

Čestitamo Eugenu na priznanju za najboljeg učenika generacije i  ostalim predloženim učenicima na postignutim uspjesima, i želimo  im puno sreće u daljnjem školovanju i izazovima koji ih očekuju!

Tekst: Daniela Nejašmić
                                              Fotografije: Lidija Petreković i Daniela Nejašmić

objavio: Vanja Domladovac   datum: 7. 9. 2020.

« Travanj 2024 »