PROSINAC U CISOK-u BJELOVAR

CISOK je objavio newsletter s aktivnostima koje su se odvijale
tijekom mjeseca studenog te aktivnostima koje su planirane u
mjesecu prosincu.

Što smo radili u studenom?

16. Gospodarski sajam—Sajam sira

Stručna savjetnica CISOK-a Bjelovar aktivno je sudjelovala na 16. Gospodarskom sajmu - Sajmu sira u Grubišnom Polju, 18. studenog. Tom prilikom održala je predavanje za zainteresirane sudionike Sajma, prvenstveno poslodavce i vlasnike OPG-ova na temu "Mjere aktivne politike zapošljavanja iz nadležnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje".

Upoznaj sebe — odaberi karijeru

U utorak, 20. studenog stručna suradnica je održala niz radionica s učenicima drugih i trećeg razreda Ekonomske i turističke škole Daruvar. Učenici su zainteresirano i aktivno sudjelovali u radu te stekli bolju predodžbu o budućoj karijeri. Učenicima su predstavljene usluge CISOK-a.

Kamo nakon osnovne škole?

Stručna savjetnica CISOK-a Bjelovar održala je predavanje za učenike osmih razreda Osnovne škole Rovišće u srijedu, 21. studenog 2018. Učenicima su predstavljene usluge CISOK-a te postupak upisa u srednje škole s naglaskom na donošenju odluke. Učenici su aktivno sudjelovali na predavanju te postavljali puno pitanja, na kraju su uzeli promidžbene materijale CISOK-a.

Individualno profesionalno savjetovanje i informiranje

Srednjoškolcima dolazi važno razdoblje života, odluka o nastavku obrazovanja. Koju karijeru odabrati? Koji ispit prijaviti? Koji fakultet odabrati? Učenici srednjih škola naše županije prema dogovorenim terminima dolaze u CISOK.

Djeca vrtićke dobi upoznaju zanimanja

U pratnji ravnateljice, pedagoginje, psihologinje i odgajateljice te stručne savjetnice CISOK-a djeca Dječjeg vrtića Ciciban posjetili su STYLE, obrt za krojačke usluge. Vlasnica obrta prikazala im je specifičnosti toga zanimanja. Na kraju mjeseca DV Ciciban je posjetila Selena Gazda, vlasnica obrta za modni dizajn i kostimografiju SELENA.

PROSINAC U CISOK-u

Uz individualno informiranje i savjetovanje te e-alate, u CISOK-u Bjelovar provode se i razne radionice te interaktivna predavanja. U prosincu smo za Vas pripremili sljedeće aktivnosti, a za najavu i sva pitanja slobodno nas kontaktirajte:

• osobno dolaskom u CISOK,
  • telefonom (043 639 255) ili e-mailom (cisok-bjelovar@hzz.hr)
  • prijavom kod svog savjetnika u HZZ-u

AKTIVNOST

KOME JE NAMIJENJENO

VRIJEME

Vodič za nezaposlene

Kratko grupno informiranje za nezaposlene osobe koje se prijavljuju u evidenciju Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Cilj grupnog informiranja je upoznati nezaposlene osobe s pravima i obvezama koje ostvaruju prilikom prijave u evidenciju nezaposlenih te s uslugama CISOK-a Bjelovar.

Svaki četvrtak u 10,00 sati

Aktivno u svijet rada!

Cilj radionice je potaknuti nezaposlene osobe na aktivno traženje zaposlenja, pomoći im osvijestiti na koje sve načine mogu tražiti posao, kako će se kroz zamolbu i životopis prikazati u što boljem svjetlu te kako se uspješno predstaviti poslodavcu.

Svaka 3. srijeda u mjesecu u 12 sati

Zaštita privatnosti i sigurnosti na internetu – Mjesec borbe protiv ovisnosti

Izraz „surfati internetom“ izmislila je knjižničarka Jean Armour Polly 1992. godine. Učenici 7. razreda će na radionici naučiti kako sigurno surfati i pritom zaštititi vlastitu privatnost.

Veleučilište u Bjelovaru, dvorana 2.

Ponedjeljak, 3. Prosinca u 10,00 sati

Utjecaj videoigara - Mjesec borbe protiv ovisnosti

Učenici 4. razreda će imati priliku kroz radionicu detaljnije analizirati čarobni svijet videoigara u kojem uživaju i koji ih veseli, kako bi otkrili njihove prednosti  i moguće nedostatke.

Gradska vijećnica, Grad Bjelovar

Ponedjeljak, 3. prosinca u 10:00 sati

Zaposlenje ili obrazovanje?

Korak do odluke!

Roditelji učenika četvrtih razreda Turističko-ugostiteljske i prehrambene škole Bjelovar dobit će informacije o dostupnim uslugama CISOK-a
Bjelovar, najboljeg saveznika za dobru odluku.

Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar

srijeda, 5. prosinca u 19:00 sati

Zaposlenje ili obrazovanje?

Korak do odluke!

Roditelji učenika četvrtih razreda Tehničke škole Bjelovar dobit će informacije o dostupnim uslugama CISOK-a Bjelovar, najboljeg saveznika za dobru odluku.

Tehnička škola Bjelovar

Utorak, 11. prosinca u 19:00 sati

Kamo nakon osnovne škole?

Informiranje učenika završnog razreda Osnovne škole Dežanovac o upisima u srednju školu. Učenici će biti upoznati s uslugama CISOK-a, postupkom upisa, srednjim školama BBŽ, donošenjem odluke o izboru zanimanja.

OŠ Dežanovac

Utorak, 11. prosinca u 11:25 sati

Kamo nakon osnovne škole?

Informiranje roditelja završnog razreda Osnovne škole Dežanovac o upisima u srednju školu. Učenici će biti upoznati s uslugama CISOK-a, postupkom upisa, srednjim školama BBŽ, donošenjem odluke o izboru zanimanja.

OŠ Dežanovac

Utorak, 11. prosinca u 12:15 sati

objavio: Vanja Domladovac   datum: 5. 12. 2018.

« Ožujak 2024 »